buscarclockfile-text2location2notificationprinterwrench
Vážení zákazníci, predaj prostredníctvom splátkovej spoločnosti Quatro je dočasne nedostupný. Za komplikácie sa ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.
+421 (2) 2081 2112 , 0903 400 656 (Po–Pi 9:00–16:30)
0

Aktívne prvky

Aktívne prvky počítačovej siete sa starajú o správu, monitorovanie a distribuovanie práv a pripojení k jednotlivým zariadenia v sieti. Patria sem Wi-Fi routre, zosilovače, switche, modemy a iné. Tieto zariadenia medzi sebou komunikujú vďaka použitiu pasívnych prvkov - ethernetových alebo optických káblov alebo bezdrôtovo cez Wi-Fi.

Cena s DPH

Dostupnosť

Výrobca

Sieťový štandard

  • Zobraz viac

Počet RJ-45 Ethernet portov

Zoradiť podľa:
1-24 z 384
TP-Link TL-SF1005D 5xRJ45 10/100Mbps switch
TP-Link TL-SF1005D 5xRJ45 10/100Mbps switch
Malý SOHO switch pre menšie skupiny alebo domácnosti s 5x portmi RJ-45 10/100Mbps. Štandard IEEE 802.3x Full Duplex Flow Control. Auto negociácia rýchlosti, duplexného módu. Napájanie AC 230V, 50Hz.
do 24 hodín
8,99 s DPH
-
+
TP-Link TL-SG1005D 5xRJ45 10 100 1000Mbps switch
TP-Link TL-SG1005D 5xRJ45 10/100/1000Mbps switch
TP-Link TL-SG1005D 5-Port Gigabit Desktop Switch Green Podrobnosti o produkte Jedná sa o 5-portový switch podporujúce rýchlosti 10/100/1000 mbps - štandardy 802.3, 802.3u, 802.3ab s funkciou au...
do 24 hodín
17,89 s DPH
-
+
Switch Zyxel GS-105B, 5-port 10 100 1000Mbps Gigabit Ethernet switch desktop
Switch Zyxel GS-105B, 5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, desktop
GS-105B 5-portový Desktop Gigabit Ethernet Switch - smerovanie a filtrovanie paketov - podpora optimalizovaného QoS IEEE 802.1p s podporou priority tagging - IEEE802.3x umožňuje predchádzať pre...
do 24 hodín
23,58 s DPH
-
+
Switch Zyxel GS-108B, 8-port 10 100 1000Mbps Gigabit Ethernet switch desktop
Switch Zyxel GS-108B, 8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, desktop
ZyXEL GS-108B, 8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, desktop - směrování a filtrování paketů - podpora optimalizovaného QoS IEEE 802.1p s podporu priority tagging - IEEE802.3x umožňuje...
do 24 hodín
29,75 s DPH
-
+
TP-Link TG-3468 Gigabit PCI Expr. Network Adapter
TP-Link TG-3468 Gigabit PCI Expr. Network Adapter
32-bit. Gigabit PCIe sieťová karta, Realtek RTL8168B chipset, 10/100/1000Mbps, Auto-Negotiation RJ45 potu, Auto MDI/MDIX
do 24 hodín
13,54 s DPH
-
+
Switch Zyxel ES-105A, 5-port 10/100Mbps Ethernet switch, 2x QoS (!) , desktop
Switch Zyxel ES-105A, 5-port 10/100Mbps Ethernet switch, 2x QoS (!), desktop
ZyXEL ES-105A, 5-port 10/100Mbps Ethernet switch ZyXEL Desktop Ethernet Switch ES-105A je navrhnutý predovšetkým pre domáce siete a malé firmy. Ponúka Vám špeciálne "VIP porty", vďaka ktorým môž...
do 24 hodín
13,72 s DPH
-
+
TP-Link TL-WN881ND 300Mbps Wireless N PCI Express
TP-Link TL-WN881ND 300Mbps Wireless N PCI Express
-10%
Bezdrôtová 2,4GHz PCI express karta s prenosovou rýchlostou 300 Mbps 2T2R. Karta je dodávána s odpojiteľnou anténou s výkonom 2dBi a v prípade potreby je možné pripojiť externu anténu s väčším zisk...
do 24 hodín
17,37 € 15,68 s DPH
-
+
TP-Link TL-SF1024 24xRJ45 10/100Mbps switch
TP-Link TL-SF1024 24xRJ45 10/100Mbps switch
Malý SOHO switch pre menšie skupiny alebo domácnosti s 16x portmi RJ-45 10/100Mbps. Štandard IEEE 802.3x Full Duplex Flow Control. Auto negociácia rýchlosti, duplexného módu. Napájanie AC 230V, 50Hz.
do 24 hodín
58,62 s DPH
-
+
NAS 3.5'' WD My Cloud Home 4TB LAN
NAS 3.5'' WD My Cloud Home 4TB LAN
UKLÁDEJTE VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ. PŘISTUPUJTE K OBSAHU ODKUDKOLI. My Cloud Home je snadno použitelné úložiště, které se napojí přímo na Wi-Fi router u vás doma a vy tak budete moci ukládat všechen d...
do 24 hodín
177,63 s DPH
-
+
Switch Zyxel ES-108A, 8-port 10/100Mbps Ethernet switch, 3x Qos (!) , desktop
Switch Zyxel ES-108A, 8-port 10/100Mbps Ethernet switch, 3x Qos (!), desktop
ZyXEL ES-108A, 8-port 10/100Mbps Ethernet switch VIP porty pre priorizáciu výkonu aplikácií Vďaka vyspelej technológii prepínania vyvinul ZyXEL špeciálnu sériu Desktop Ethernet Switchov s vyššou...
do 24 hodín
19,12 s DPH
-
+
TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter
TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter
1000Mbit. RJ45 na 1000Mbit. multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex, do 550m. Spínaný napajací adapter. Montovaťeľné šasi.
do 24 hodín
48,90 s DPH
-
+
TP-Link TL-R470T+ Load Balance Broadband Router
TP-Link TL-R470T+ Load Balance Broadband Router
Load balance broadband router pre malé firmy s 1 pevným WAN portom, 1 pevným LAN portom a 3 nastaviteľnými WAN / LAN portami. Router zabezpečuje vyrovnávanie zaťaženia, firewall, riadenie šírky pás...
do 24 hodín
49,90 s DPH
-
+
TP-Link TL-PS110P . 1x LPT Parallel Port Fast Ethernet Print Server
TP-Link TL-PS110P . 1x LPT Parallel Port Fast Ethernet Print Server
TP-Link TL-PS110P Single parallel port fast ethernet Print Server, supports E-mail Alert, Internet Printing Protocol (IPP) SMB and POST (Power On Self Test) , print job log 1-portový LPT por...
do 24 hodín
49,90 s DPH
-
+
TP-Link TL-PA8030PKIT 1300Mbps Powerline Kit
TP-Link TL-PA8030PKIT 1300Mbps Powerline Kit
Súprava AV1300 Powerline Starter s tromi gigabitovými portami TL-PA8030P KIT
do 24 hodín
127,42 s DPH
-
+
NAS 3.5'' WD My Cloud EX2 Ultra 6TB NAS LAN
NAS 3.5'' WD My Cloud EX2 Ultra 6TB NAS LAN
-17%
Toto vysoko výkonné riešenie NAS (Network Attached Storage) vám umožní mať médiá v bezpečí na jednom mieste a pristupovať k nim a streamovať ich odkiaľkoľvek, kde je k dispozícii pripojenie k inter...
do 24 hodín
425,22 € 353,65 s DPH
-
+
NAS 3.5'' WD My Cloud Home Duo 8TB LAN
NAS 3.5'' WD My Cloud Home Duo 8TB LAN
KE VŠEMU, CO SI ULOŽÍTE DOMA, PŘISTUPUJTE ODKUDKOLIV. My Cloud Home Duo je snadno použitelné osobní úložiště se dvěma disky, které se napojí přímo na Wi-FiTM router u vás doma a vy tak budete moc...
do 24 hodín
367,74 s DPH
-
+
D-Link DGS-1005D 5-port 1Gb switch
D-Link DGS-1005D 5-port 1Gb switch
Toto stolní zařízení s 5 porty umožňuje Gigabit i v nejmenší kanceláři. Jeho 10/100/1000 Mbit NWay porty podporují nasazení v každé síťové struktuře, nezávisle na tom, zda budou společně s nimi pou...
do 24 hodín
18,49 s DPH
-
+
Switch ZyXEL ES-108A v2, 8-port 10/100Mbps Ethernet switch, 3x Qos (!) ,...
Switch ZyXEL ES-108A v2, 8-port 10/100Mbps Ethernet switch, 3x Qos (!), desktop, metal housing
8-port 10/100Mbps Ethernet switch, 3x Qos (!) , desktop, metal housing Rezervujte si VIP porty pro datově náročné on-line aplikace ZyXEL Desktop Ethernet Switch ES-108A je navržený především pro ...
do 24 hodín
19,61 s DPH
-
+
TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP
TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP
-29%
TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module Podrobnosti o produktu Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno opti...
do 24 hodín
33,67 € 23,90 s DPH
-
+
TP-Link MC220L Gigabit Ethernet Media Converter
TP-Link MC220L Gigabit Ethernet Media Converter
1000Mbit. RJ45 na 1000Mbit. SFP slot pre MiniGBIC modul. Spínaný napajací adapter. Montovateľné šasi.
do 24 hodín
27,90 s DPH
-
+
D-Link DES-1016D 16-port 10/100Mb switch
D-Link DES-1016D 16-port 10/100Mb switch
Popis produktu: kompatibilní s IEEE 802.3 802.3u a 802.3x 16 10 100 Mbit NWay TP porty (RJ-45) NWay Autosensing (automatické rozpoznání rychlosti spojení) NWay Autonegotiation (automatické r...
do 24 hodín
37,06 s DPH
-
+
TP-Link TL-SG1008 8xRJ45 10 100 1000Mbps switch
TP-Link TL-SG1008 8xRJ45 10/100/1000Mbps switch
-7%
TP-Link TL-SG1008 8-Port Gigabit Switch Green Podrobnosti o produkte Jedná sa o 8-portový switch podporujúce rýchlosti 10/100/1000 Mbps - štandardy 802.3, 802.3u, 802.3ab s funkciou automatické...
do 24 hodín
43,78 € 40,91 s DPH
-
+
TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP
TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP
-38%
TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module Podrobnosti o produktu Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno opti...
do 24 hodín
68,64 € 42,79 s DPH
-
+
TP-LINK TL-PA4010PKIT Dvojica adaptérov 500Mbps AV500 Nano Powerline Adapter...
TP-LINK TL-PA4010PKIT  Dvojica adaptérov 500Mbps, AV500 Nano Powerline Adapter Starter Kit, DIN zásuvka
TP-Link TL-PA4010PKIT AV500 Powerline Adapter with AC Pass Through Starter Kit, 500Mbps Powerline Datarate, 1 Fast Ethernet port, HomePlug AV, Green Powerline, Plug and Play, Twin Pack ...
do 24 hodín
49,81 s DPH
-
+
Vernostný program
pre firmy
Dodanie do druhého dňa
pri väčšine tovaru
Nakupujte s úsmevom
Odberné miesto v Bratislave
Osobný odber zadarmo
Odborní poradcovia
online RealshopGuru