buscarclockfile-text2location2notificationprinterwrench
K vášmu nákupu získavate
dopravu kuriérom zadarmo
8

D-Link

D-Link

Taiwanská spoločnosť D-Link sa zaoberá počítačovými sieťami podobne ako TP-Link. Medzi ich produktami tak opäť nájdeme routre či switche. Naviac sa výrobca zameral na automatizovenie a prepojenie domácnosti, tzv. inteligentná domácnosť. Ponúka niekoľko výrobkov na monitorovanie stavu domácnosti, napríklad pohybove senzory, senzor vody, kamery či sirénu. Vďaka týmto výrobkom budete môcť sledovať svoju domácnosť na diaľku.

Cena s DPH

Dostupnosť

Zoradiť podľa:
1-24 z 29
D-Link DGS-1210-16 16-port 1Gb Smart Switch 4x Combo SFP
D-Link DGS-1210-16 16-port 1Gb Smart Switch, 4x Combo/SFP
Interface •12 10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernet ports •4 Combo 10 100 1000Base-T SFP Gigabit Uplinks Performance Resilience •Switch fabric: 32 Gbps Security •ACL based on MAC address IP addr...
do 24 hodín
158,72 s DPH
-
+
D-Link DGS-1210-08P 8-port 1Gb Smart switch 2x Combo SFP PoE
D-Link DGS-1210-08P 8-port 1Gb Smart switch, 2x Combo/SFP, PoE
8-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch including 2 Combo 1000BaseT/SFP - 8 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports - 2 x Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports - Advance power saving features, t...
do 24 hodín
178,66 s DPH
-
+
D-Link DGS-1210-24 24-port 1Gb Smart Switch 4x Combo SFP
D-Link DGS-1210-24 24-port 1Gb Smart Switch, 4x Combo/SFP
Interface •20 10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernet ports •4 Combo 10 100 1000Base-T SFP Gigabit Uplinks Performance Resilience •Switch fabric: 48 Gbps Security •ACL based on MAC address IP addr...
do 48 hodín
174,34 s DPH
-
+
D-Link DGS-1210-48 48-port 1Gb Smart switch 4x SFP
D-Link DGS-1210-48 48-port 1Gb Smart switch, 4x SFP
Interface •44 10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernet ports •4 Combo 10 100 1000Base-T SFP Gigabit Uplinks Performance Resilience •Switch fabric: 96 Gbps Security •ACL based on MAC address IP addr...
do 48 hodín
415,05 s DPH
-
+
D-Link DGS-1210-20 16-port 1Gb Smart Switch 4x SFP
D-Link DGS-1210-20 16-port 1Gb Smart Switch, 4x SFP
Green Technology IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet ƒƒ D-Link Green 3.0 power-s!aving features ƒƒ LED and Port Shutoff ƒƒ Port Standby ƒƒ System Hibernation ƒƒ Cable Length Detection ƒƒLi...
do 48 hodín
161,94 s DPH
-
+
D-Link DGS-1210-28 L2 L3 Smart switch 24x GbE 4x RJ45 SFP fanless
D-Link DGS-1210-28 L2/L3 Smart+ switch, 24x GbE, 4x RJ45/SFP, fanless
Spravovatelné přepínače řady D-Link DGS-1210 jsou nejnovější generací switchů, které poskytují vyšší výkon přes Ethernet (PoE) , více typů fyzických rozhraní, více rozhraní pro správu a pokročilé...
do 48 hodín
198,46 s DPH
-
+
D-Link DGS-1210-10MP 10 Gbit PoE Smart 8xGbE PoE L2 L3 switch 2x SFP PoE...
D-Link DGS-1210-10MP 10 Gbit PoE Smart, 8xGbE PoE+,L2/L3 switch, 2x SFP, PoE 130W, fanless
D-Link DGS-1210-10MP 10port Gb Smart sw, PoE 130W
do 48 hodín
274,32 s DPH
-
+
D-Link DGS-1210-26 24x 10 100 1000 2x 100 1000 SFP
D-Link DGS-1210-26 24x 10/100/1000+2x 100/1000 SFP
D-Link DGS-1210-26 je výkonný 26-portový Gigabit Ehernet Smart Managed switch bez ventilátorov, vhodný pre prístupové siete Enterprise a pre SMB. Je vybavený 24 portami 10/100 / 1000M...
do 48 hodín
161,94 s DPH
-
+
D-Link DCS-4612EK 2-Megapixel H.265 Outdoor Dome Camera
D-Link DCS-4612EK 2-Megapixel H.265 Outdoor Dome Camera
D-Link DCS-4612EK Vonkajšia H.265 dome kamera 2 Mpx, D-Link DCS-4612EK je profesionálna robustná vonkajšia IP dome kamera radu Vigilance s Full HD rozlíšením 2 Mpx . Je vhodným riešením pre...
do 48 hodín
173,64 s DPH
-
+
D-Link DGS-1510-20 Switch 16xGbit 2xSFP 2xSFP
D-Link DGS-1510-20 Switch 16xGbit + 2xSFP + 2xSFP+
D-Link DGS-1510-20, 20 Port Gigabit SmartPro Switch
do 48 hodín
294,61 s DPH
-
+
D-Link DGS-1510-28X Switch 24xGb 4xSFP
D-Link DGS-1510-28X Switch 24xGb+4xSFP+
D-Link DGS-1510-28X Switch 24xGb+4xSFP+
do 48 hodín
397,27 s DPH
-
+
D-Link DGS-1210-52 48-port 1Gb Smart switch 4x SFP
D-Link DGS-1210-52 48-port 1Gb Smart switch, 4x SFP
48 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports - 48 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports - 4 x 1000BaseT SFP ports - Switching Capacity 104 Gbps - Advance power saving features – Max...
do 48 hodín
443,19 s DPH
-
+
D-Link DGS-1510-52X Switch 48xGbit 4xSFP
D-Link DGS-1510-52X Switch 48xGbit + 4xSFP+
D-Link DGS-1510-52X Switch 48xGbit + 4xSFP+ Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo ...
do 48 hodín
748,62 s DPH
-
+
D-Link DGS-1510-28XMP Switch 24xGb 4xSFP
D-Link DGS-1510-28XMP Switch 24xGb+4xSFP+
DGS-1510-28XMP: 28-Port Gigabit Stackable PoE Smart Managed Switch including 4 10G SFP+ (24 x PoE ports, 370 W PoE budget, smart fans)
do 48 hodín
1046,73 s DPH
-
+
D-Link DGS-1210-10P 10-port 1Gb Smart switch 2x Combo SFP PoE
D-Link DGS-1210-10P 10-port 1Gb Smart switch, 2x Combo/SFP, PoE
Interface •10 10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernet ports •2 Combo 10 100 1000Base-T SFP Gigabit Uplinks Power over Ethernet •30 W (max.) on ports 1~8 •Max. 30 W on 2 ports or 15.4 W on 4 ports or...
na objednávku
189,89 s DPH
-
+
D-Link DGS-1210-28P 24-port 1Gb Smart Switch 4x SFP PoE
D-Link DGS-1210-28P 24-port 1Gb Smart Switch, 4x SFP, PoE
24 PoE 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports - 24 x PoE 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports - 4 x 1000BaseT SFP ports - Port 1-4 802.3at up to 30W - Port 5-24 802.3af up to 15.4...
na objednávku
516,83 s DPH
-
+
D-Link DGS-1008MP 8x 1000 Desktop Switch 8PoE port
D-Link DGS-1008MP 8x 1000 Desktop Switch,8PoE port
Overview Something of a powerhouse when it comes to Power-over-Ethernet switches, this compact beauty offers PoE to 802.3af/at standard across all eight Gigabit Ethernet ports, at up to 30 Watts p...
na objednávku
154,87 s DPH
-
+
1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter
1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter
1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter * UTP to Multimode Fiber Media Converter * SC Fiber connector * Includes Power Supply for standalone use
na objednávku
207,45 s DPH
-
+
D-Link DSR-250N router firewall 8xLAN 1xWAN USB
D-Link DSR-250N router/firewall 8xLAN,1xWAN,USB
Wireless N Unified Service Router, 8 x 10/100/1000Mbps LAN ports, 1 x 10/100/1000Mbps WAN port
na objednávku
319,41 s DPH
-
+
IP kamera D-Link DCS-7110 Day&Night HD Outdoor cam, PoE, IR
IP kamera D-Link DCS-7110 Day&Night HD Outdoor cam, PoE, IR
D-Link DCS-7110 Síťová venkovní denní/noční HD kamera PŘEHLED D-Link DCS-7110 je IP síťová venkovní denní/noční HD kamera, ideální pro aplikace v malých a středních firmách a pro vzdálené monito...
na objednávku
421,36 s DPH
-
+
D-Link DGS-1210-28MP 28 Gbit POE Smart 4xSFP
D-Link DGS-1210-28MP 28 Gbit POE Smart, 4xSFP
OVERVIEW Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí prodej danéh...
na objednávku
619,00 s DPH
-
+
D-Link DGS-1510-28P PoE Switch 24xGb 2xSFP 2xSFP
D-Link DGS-1510-28P PoE Switch 24xGb+2xSFP+ 2xSFP+
D-Link DGS-1510-28P, 28 Port Gigabit SmartPro PoE Switch
na objednávku
801,00 s DPH
-
+
D-Link DGS-1210-52MP 48x 1Gbps Smart Sw 4x SFP
D-Link DGS-1210-52MP 48x 1Gbps Smart Sw,4x SFP
D-Link DGS-1210-52MP 48x 1Gbps Smart Sw,4x SFP
na objednávku
882,29 s DPH
-
+
D-Link DGS-3120-48TC 48-port Gb stackable L2 switch 4x combo
D-Link DGS-3120-48TC 48-port Gb stackable L2 switch, 4x combo
48-port 10/100/1000 Layer 2 Stackable Managed Gigabit Switch including 4-port Combo 1000BaseT/SFP with Standard Image - Managed Gigabit Ethernet Switch - 48 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports...
na objednávku
1168,34 s DPH
-
+

Produkty D-Link, vyberte si

Dodanie do druhého dňa
pri väčšine tovaru
Nakupujte s úsmevom
Odborní poradcovia
online RealshopGuru